UK

+38(050) 381-20-30+38(050) 410-83-83

Київ, вул. І.Франка, 40-Б 1-й поверх, офіс 22-а

Дитячі табори за кордоном

Якщо ваша дитина переросла формат пришкільного літнього табору або табору, розташованого поруч з будинком, якщо головний аргумент при виборі майданчика проведення «боюся далеко відправляти» вже давно не актуальний, пропонуємо розширити географію канікулярних поїздок .

Як правило, у кожного табору є своя неповторна родзинка і можливості проведення програм. Болгарія славиться своїми морськими таборами, Польща пропонує чудовий відпочинок в помірній кліматичній зоні на Балтійському узбережжі, найчистіших Мазурських озерах, гірський зелений туризм. Словаччина стала синонімом слів «зелений туризм, замки, походи»

Щороку ми оновлюємо список рекомендацій, вибираємо самі затишні, якісні і цікаві табору за кордоном. Дитячі табори в Болгарії особливо популярні.

Поїздки організовуються «під ключ» - вам не треба хвилюватися про придбання квитків, з групою завжди їде наш супроводжуючий.

Наш девіз «Цікаво, корисно, безпечно!»

Сезон 2023

Зміна10, 13, 15 днів Цінавід 355 евро

Дитячий табір «Містраль - 2»- чудове та надійне місце для дитячого відпочинку, перевірене часом. Наше співробітництво не припинялося ні під час пандемії, ні тривожного літа під час війни. Адміністрація табору робить все, щоб відпочинок дітей був безпечний, цікавий та корисний.