Українська

+38(050) 381-20-30+38(050) 410-83-83

Київ, вул. І.Франка, 40-Б 1-й поверх, офіс 22-а

Дитячі табори за кордоном

Якщо ваша дитина переросла формат пришкільного літнього табору або табору, розташованого поруч з будинком, якщо головний аргумент при виборі майданчика проведення «боюся далеко відправляти» вже давно не актуальний, пропонуємо розширити географію канікулярних поїздок .

Як правило, у кожного табору є своя неповторна родзинка і можливості проведення програм. Болгарія славиться своїми морськими таборами, Польща пропонує чудовий відпочинок в помірній кліматичній зоні на Балтійському узбережжі, найчистіших Мазурських озерах, гірський зелений туризм. Словаччина стала синонімом слів «зелений туризм, замки, походи»

Щороку ми оновлюємо список рекомендацій, вибираємо самі затишні, якісні і цікаві табору за кордоном. Дитячі табори в Болгарії особливо популярні.

Поїздки організовуються «під ключ» - вам не треба хвилюватися про придбання квитків, з групою завжди їде наш супроводжуючий.

Наш девіз «Цікаво, корисно, безпечно!»

Сезон 2022

Міжнародний дитячий табір «Містраль-2», Болгарія, Святий Влас, сезон 2022Міжнародний дитячий табір «Містраль-2», Болгарія, Святий Влас, сезон 2022
Зміна9, 12, 15 ночей Цінаот 330 евро

А ви вже відчуваєте легкий літній вітерець у волоссі, пісок під ногами, м'який гуркіт хвиль, сіль і сонце на шкірі? Це табір «Містраль-2» запрошує Вас відвідати сонячну Болгарію!