(044) 224-73-06
(044) 332-49-18
(050) 381-20-30
(050) 410-83-83
Киев, ул. И.Франка, 40-Б 1-й этаж, офис 104

akkord camp treningДитячий тренінг лагеря «Аккорд» — програма розвитку лідерських якостей «До успіху на власних крилах»

Відомо, що лідерська поведінка надзвичайно важлива для професійного та особистого життя.

Якщо ми здатні гідно заявити про себе і вести людей за собою, значить наша позиція буде виграшною в самих різних життєвих ситуаціях — від здачі екзаменів до проходження співбесіди при прийомі на роботу, від дружньої вечірки до побудови власних відносин.

Про когось говорять «природжений лідер»? А якщо комусь це не вдається опустити руки і знаходиться в тіні інших?

Вибір кожний з нас робить сам, і якщо «шлях смирення» не для вас, ми пропонуємо цікаву та корисну для кожного програму розвитку лідерських якостей.

Програма «До успіху на власних крилах» складається з чотирьох основних блоків, які спрямовані як на пізнання себе, так і на оволодіння необхідними знаннями, уміннями та навичками.

Розклад проведення тренінгів

Заняття дитячих тренінгів проводяться щосуботи з 12:00 до 15:00 за адресою г. Киев, вул. Івана Франка, 40-Б, к. 104

3, 10, 17, 24 жовтня 2015 р.

Блок «Самопізнання та професійне самовизначення»

14, 21, 28 листопада 5, 12, 19 грудня 2015 р.

Блок «Спілкування та самопрезентація»

6, 13, 20, 27 лютого 5, 12 березня 2016 р.

Блок «Лідерство та організаторські здібності»

2, 9, 16, 23 квітня 14 травня 2016 р.

Блок «Наставництво і творчість у тимчасовому дитячому колективі»

ТРЕНІНГ 1 Самопізнання та професійне самовизначення

Чітке усвідомлення сильних і слабких сторін власної особистості, своїх переваг та недоліків закладає підґрунтя для успішної діяльності лідера, стає основою для успішного професійного самовизначення та розкриває можливості для самоудосконалення. Даний блок спрямований на пізнання учасниками самих себе — властивостей нервової системи, темпераментальних особливостей, психологічних якостей та рис характеру, особливостей пам’яті, мислення тощо. Це дасть змогу кожному учаснику не лише зрозуміти ким він є зараз, а й чітко уявити ким він хоче стати у майбутньому та як це зробити.

ТРЕНІНГ 2 Спілкування та самопрезентація

Діяльність лідера охоплює всі сторони процесу спілкування — комунікацію (обмін інформацією), перцепцію (сприйняття та пізнання) та інтеракцію (взаємодію). Саме тому, в межах програми, учасники опанують знання, уміння та навички щодо налагодження міжособистісного контакту, знаходження взаєморозуміння, подолання бар’єрів комунікації, конфліктів та шляхів їх вирішення тощо. Окрім того, на заняттях учасники опанують прийоми самопрезентації в різних соціальних спільнотах та групах, навички публічного виступу тощо.

ТРЕНІНГ 3 Лідерство та організаторські здібності

В межах даного блоку учасники опанують знання щодо функцій лідера, його особистих рис, дізнаються про особливості створення та динаміки групи, основи налагодження взаємодії у групі, вироблення групових рішень; проаналізують страхи і перешкоди на шляху до лідерства тощо. Окрім того, визначать актуальний рівень організаторських здібностей, намітять та частково реалізують програму щодо їх розвитку.

ТРЕНІНГ 4 Наставництво і творчість у тимчасовому дитячому колективі

Даний блок занять присвячений роботі з тимчасовим дитячим колективом у якості юніор-вайзера, адже програма завершується практикою у дитячому таборі «Аккорд» на цій посаді. Учасники опанують знання щодо організації та проведення різноманітних анімаційних заходів, розробки та реалізації творчих ідей, керівництва дитячим колективом, розв’язаннями конфліктних ситуацій тощо.

Переваги програми

Систематизованість, послідовність та результативність — кожен тематичний блок завершується виїзною тренінговою сесією, яка передбачає не лише цілковите занурення в роботу, а також оцінку позитивних змін кожного з учасників.

Домашні завдання — отриманий матеріал, уміння та навички відпрацьовуються дітьми в ході виконання індивідуальних та колективних творчих завдань, проектів тощо, які виконуються у період між заняттями.

Практика — отримані знання, уміння та навички, кожен учасник матиме можливість застосувати на практиці перебуваючи на посаді юніор-вайзера (помічник вожатого) у дитячому таборі «Аккорд». Зміна (зміни), на які учасник їде у якості юніор-вайзера оплачуються зі знижкою.

Кваліфіковані автори та тренери — автори програми та ведучі: кандидат педагогічних наук, доцент Сватенков Олександр Васильович та кандидат психологічних наук Сватенкова Тетяна Іванівна.

Сертифікат — проходження програми засвідчується видачею сертифікату.

Увага! Кількість місць у групі обмежена. Обов'язковий попередній запис! Запис на курси вже розпочато! Вартість уточнюйте при реєстрації!

Бронировать
Поля, помеченные звездочкой (*), обязательны к заполнению!